Coaching i Mentoring Biznesowy dla Kobiet 

Wspieram w rozwoju kobiety pomagając odzyskiwać wewnętrzną pewność siebie, moc, poczucie kobiecości, aby wnosiły swoją kobiecą energię do świata.

Pomagam rozpoznawać swoje mocne strony, predyspozycje i unikalne umiejętności, przekształcać je w prosperujący kobiecy biznes a później skutecznie zarządzać takim biznesem.

Łączę w swojej pracy w unikatowy sposób metody coachingowe i terapię ruchem, pracę z archetypami kobiecymi i wyznaczaniem planu działania w realizacji swoich zamierzeń. Mam podejście holistyczne czyli łączę sfery Ciało, Serce, Umysł i Dusza.

Moja praca jest pasją, realizacją siebie autentycznej, z serca i duszy. 

 

Zapraszam na: 

sesje coachingu indywidualne i 

sesje coachingu grupowe 

oraz zajęcia terapii tańcem dla kobiet! 

Bezpośrednio w Trójmieście lub przez Skype.

 

 Jeśli prowadzisz swój kobiecy biznes mały lub troszkę większy i potrzebujesz wsparcia w działaniach, motywacji, rozwinięcia skrzydeł jeszcze bardziej - zapraszam na indywidualne sesje Coachingu, Mentoringu lub Konsultacji Biznesowych. 

 

Mam 16 letnie doświadczenie w prowadzeniu swojej działalności, kobiecego biznesu, od 20 lat jestem freelancerem czyli bardzo “wolnym strzelcem” bo wolność dla mnie podstawowa wartość. Jestem Trenerem i Coachem menedżerów, szefów, właścicieli biznesów, trenerów, mentorem dla biznesu. 

Szczególnie lubię pracować z kobietami, chcę je uczyć łączenia pasji z zarabianiem pieniędzy.

 


Coaching grupowy metodą Action Learning

 

Zapraszam na grupowe spotkania coachingowe metodą Action Learning, dzięki którym odkryjesz i wykorzystasz wewnętrzne zasoby, predyspozycje, talenty i umiejętności, żeby aktywniej i odważniej działać, rozwijać siebie i swój biznes.
Jeśli jesteś Kobietą, która prowadzi swój biznes w oparciu o swoją pasję, z serca lub marzy o tym, aby taki biznes wykreować...

Co zyskasz?

Odkryjesz, że masz wszystkie potrzebne zasoby, by realizować swoje cele i marzenia.

Uświadomisz sobie, co jest dla Ciebie ważne, jakie przekonania i wartości wspierają Twoje działania, a jakie Cię ograniczają i hamują skuteczność, odblokujesz to co hamuje Ciebie.

Będziesz mieć przestrzeń na wypracowanie skutecznego planu działania i zyskania odwagi w realizacji nowych zamierzeń.

W życzliwej atmosferze, dzięki wsparciu i doświadczeniu grupy, podobnych do Ciebie kobiet możesz działać odważniej i osiągnąć więcej.

Czym jest metoda Action Learning?

Action Learning – to metoda coachingu grupowego, w ramach której uczysz się poprzez działanie. Jest to planowany proces, podczas którego wszyscy uczestnicy mają szansę przedstawić swój problem (cel, wyzwanie), a następnie – przy wsparciu grupy – poprzez pytania, dzielenie się doświadczeniem i inspiracjami oraz informację zwrotną – poddać refleksji i powtórnej analizie swoje działania i znaleźć rozwiązania. Ze spotkania uczestnik wychodzi z pomysłem, inspiracją lub planem do działania.

AL jest szczególnie potrzebny ludziom, którzy przechodzą zmiany, szczególnie w obszarze zawodowym i biznesowym, np.: założenie wymarzonej działalności, rozwijanie firmy, kryzys, zmiana zawodu lub funkcji w firmie, rozbudowanie zespołu, wejście na nowy rynek. AL przydaje się, bo nie jesteś w tej zmianie sama.

Spotkania odbywają się w grupie 5-6 osób, w której wszyscy są w trakcie zmiany i chcą pracować nad polepszeniem swoich działań.

Grupa jest prowadzona przez coacha - moderatora, w ściśle przestrzeganych ramach czasowych i według określonych zasad. Nie oceniamy, nie krytykujemy. Słuchamy i zadajemy pytania, aby lepiej zrozumieć swoje wyzwania i to z czym się mierzymy. Grupa jest szczera i odważna, ale życzliwa, dająca wsparcie emocjonalne i merytoryczne.